Divízia služby

DIVÍZIA SLUŽBY

Divízia služby spoločnosti REATEK SVK, s.r.o. sa sústredí na poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti prenájmu a poradenstva.

Zabezpečujeme prenájom športových atrakcií, zábavných atrakcií, reklamy, interiérového zábavného zariadenia, párty stanov a doplnkov pre spoločenské eventy.

Služba prenájom je rovnako určená pre marketingové účely firiem, spoločností, obchodných centier alebo obce a mestá pri organizovaní udalostí pre verejnosť.

Poradenská služba je určená pre zákazníkov, ktorý rozvíjajú svoj biznis a podnikanie v oblasti zábavného a voľnočasového priemyslu alebo reklamy. Rovnako pre developerov, investorov a agentúry, ktoré do svojich projektov zapracúvajú produkty so sortimentovej rady našej spoločnosti. Ku každému projektu pristupujeme individuálne a navrhujeme riešenia, v ktorých sú zároveň zapracované požiadavky zákazníka.

Poradenstvo poskytujeme podľa preferencii zákazníka a to telefonicky, emailom alebo formou osobného stretnutia. V prípade záujmu o osobné stretnutie žiadame ctených zákazníkov si vopred dohodnúť termín stretnutia.

V rámci služieb naša spoločnosť zabezpečuje prepravu, montáž produktov, garantovaný záručný servis 2 roky a pozáručné opravy a údržbu.